Pozitivní psychologie a štěstí

Vítejte na stránce o pozitivní psychologii a štěstí na stránkách Colours of Love Therapy! Zde se ponoříme do fascinujícího oboru pozitivní psychologie a prozkoumáme strategie založené na důkazech, které pomáhají pěstovat štěstí, pohodu a pozitivní myšlení. Pod vedením našeho zkušeného terapeuta Shahida Mahmooda vás zveme na cestu sebepoznání, osobního růstu a snahy o radostný a naplněný život. Prostřednictvím terapeutických sezení vás povedeme k odhalení tajemství štěstí a vybavíme vás praktickými nástroji k vytvoření života plného pozitivity, odolnosti a smysluplných vztahů.

Věda o štěstí:
Ponořte se do vědeckých poznatků o štěstí a pozitivní psychologii. Prozkoumejte výzkumy a teorie, které osvětlují, co přispívá k trvalému štěstí a pohodě. Objevte faktory, které ovlivňují úroveň našeho štěstí, a naučte se, jak si vypěstovat pozitivní myšlení, které podporuje radost, vděčnost a celkovou životní spokojenost.

Pěstování pozitivních emocí:
Objevte techniky, jak pěstovat pozitivní emoce a zlepšit svou celkovou pohodu. Prozkoumejte praktiky, jako je vděčnost, všímavost a laskavost, které podporují pozitivní emoce, jako je radost, láska a spokojenost. Během terapeutických sezení se naučíte, jak tyto praktiky začlenit do svého každodenního života a podpořit tak větší pocit štěstí a spokojenosti.

Budování odolnosti a pohody:
Rozvíjejte odolnost a pohodu prostřednictvím strategií založených na důkazech a terapeutických intervencí. Prozkoumejte sílu odolnosti při překonávání nepřízně osudu, odrazu od nezdarů a zvládání životních výzev s grácií a silou. Prostřednictvím terapie se naučíte praktickým nástrojům, jak zvýšit svou odolnost, podpořit růstové myšlení a kultivovat celkovou pohodu.

Dílčí témata:

Autenticita a sebevyjádření: Prozkoumejte význam přijetí svého autentického já a vyjádření své pravé podstaty pro větší štěstí a naplnění.

Praxe vděčnosti: Zjistěte, jak může pěstování vděčnosti změnit váš pohled na život a zlepšit vaši celkovou pohodu.

Pozitivní vztahy: Objevte vliv pozitivních vztahů na štěstí a prozkoumejte strategie pro podporu smysluplných vztahů.

Smysl a cíl: Odhalte, jak je důležité najít v životě smysl a cíl a jak to přispívá k pocitu naplnění a štěstí.

Všímavost a přítomnost: Zjistěte, jak vám praktiky všímavosti mohou pomoci zůstat v přítomnosti, vychutnat si okamžik a vypěstovat si větší pocit štěstí a pohody.

Radostný život: Přijměte umění radostného života a vneste do svého života okamžiky radosti, potěšení a smíchu.

Silné stránky a ctnosti: Prozkoumejte své jedinečné silné stránky a ctnosti a zjistěte, jak jejich využití může zvýšit vaše štěstí a osobní růst.

Optimismus a pozitivní myšlení: Rozvíjejte optimistický pohled na svět a využijte sílu pozitivního myšlení k pěstování štěstí a odolnosti.

Soucit se sebou a péče o sebe: Naučte se k sobě chovat laskavě a soucitně a upřednostňujte péči o sebe, abyste zlepšili svou celkovou pohodu.

Hodiny terapií

Po-Pá: 8:00 – 17:00 hodin

Address

nám. Sítná 3113, Kročehlavy, 272 01 Kladno, Czechia 

Email

ahoj@barvylasky.cz

Phone

(420)- 604 413 141