Testimonial

Home > Services

barvylasky.cz

Viděla jsem úzké bílé sloupy…

Já jsem viděla bílá srdíčka v prvním týdnu. V druhém týdnu to bylo takové zvláštní, viděla jsem úzké bílé sloupy nebo to byly pyramidy, které sahaly hodně vysoko. Třetí a čtvrtý týden se mi střídaly barvy oranžová s fialovou, jako by proplouvaly do oblouku a kruhu. Bylo mi moc příjemně a mohu vám říci, že se mi krásně a sladce usínalo tak nevím, co to znamenalo. Cítím se dobře. Děkuji vám za všechno. S pozdravem (Marcela)

barvylasky.cz

Každý den větší klid, lásku …

Tak u sebe jsem cítila každý den větší klid, lásku a těšila jsem se na další večer, až půjdu spát, cítila jsem, jak se ta pohoda a klid stupňovaly. A teď i když mám někdy špatnou chvilku, dokážu se z toho rychle dostat.  (Pavlina K.)

barvylasky.cz

Celé 4 týdny byly pro mě pocitově jako svítání na lepší časy, které nikdy nevyprchají.

Dobré ráno přeji.  4 týdny… Během 4 týdnů jsem si sama na sobě zkusila krásu Terapie Barev. Každý týden měl specifický úkol a specifickou barvu. Někdy pro mě bylo cvičeni více intenzivní, někdy méně. Ale co pro mě bylo důležité, je to, že jsem se dokázala lépe koncentrovat a lépe si hlídat myšlenky, které mi jinak neustále šrotovaly myslí. Třetí týden byl pro mě nejnáročnější, ale zároveň nejkrásnější. Čtvrtý týden jsem si náramně užívala. Cvičení bylo krátké a bylo to jako bych si při každém dni v tomto týdnu upevňovala svoji sílu a sama sebe podporovala v tom, že vždycky bude dobře a cítila jsem se opravdu v bezpečí a v klidu. Celé 4 týdny byly pro mě pocitově jako svítání na lepší časy, které nikdy nevyprchají. (Anička D.)

barvylasky.cz

Během několika týdnů terapie, jakoby ožila, znovu objevila víru v sebe sama a postupně i chuť navazovat přátelství.

Dnešní doba a internetového bytí vytěsnila sociální život v takové podobě, jak jsme na něj byli zvyklí my rodiče, ještě před několika lety. Naše děti už navazují a udržují vztahy pouze přes sociální sítě a to se bohužel stává jejich velkým problémem. Naše dcera je toho zářným důkazem. Samozřejmě velkou roli zahrála i distanční výuka. Cítila se nekomfortně mezi přáteli, ale i mezi lidmi v obchodech, čekárnách apod., do školy chodila s obavou, čemu bude zase čelit, bála se investovat svou pozornost a city do přátelských vztahů, protože se bála zklamání. Není to nic čemu bychom sami v mladí nečelili, jenže naše dcera nevěděla, jak se k tomu všemu postavit a tak postupně upadala skoro až do depresí a začali se objevovat panické záchvaty. Ačkoliv jsme se snažili rozebírat, vysvětlovat, mluvit, postupně s námi přestala komunikovat, až se zcela uzavřela. Hledali jsme pomoc. Našli jsme ji Barvách lásky(www.barvylasky.cz). Během několika týdnů terapie, jakoby ožila, znovu objevila víru v sebe sama a postupně i chuť navazovat přátelství. Postupně jsme byli svědky pomyslného spadnutí kamene … děkujeme! Věříme, že bez vás by to šlo mnohem hůře. Vaše pomoc má smysl. S pokorou vaši věrní.

barvylasky.cz

Terapie mi pomohla mít rád sám sebe.

Moje cesta terapií. Je mi 35 let a stále objevuji nové věci, o kterých jsem ani nepřemýšlel, bral jsem je téměř jako samozřejmost. Terapie mi pomohla mít rád sám sebe. Když si člověk zamedituje, slyší a i cítí své srdce. A to ho nabije pozitivní energií do takové míry, že je schopen a chce tu energii rozdávat. Úsměv, laskavé slovo, případně někoho si vyslechnout. Snažím se každému, kdo přijde se mnou do kontaktu, něco zanechat, aby měl lepší den. Třeba dnes to v práci nebylo zrovna nejrůžovější, ale nenechal jsem si zkazit den. Stále jsem se snažil být pozitivní. Lidé to poznali a na moji vlnu se také naladili. (Lukaš

barvylasky.cz

Táto terapia je iná ako ostatné a odporúčam všetkým,..

Moja dcéra si prechádzala ťažkým obdobím. Aj keď má okolo 30 rokov, ale stratila svojho priateľa a začala sa správať ako dieťa. Potom som šiel navštíviť terapeutické centrum. Bol to taký príjemný pocit, že som vzal svoju dcéru so sebou nabudúce. V momente, keď moja dcéra vstúpila do dverí, moje obavy ma opustili. Za deň sa moja dcéra zmenila a vrátila sa do normálneho života. Okrem toho bola schopná hovoriť o svojom bývalom priateľovi veľmi pokojným spôsobom… Teraz je tak šťastná so svojím novým priateľom. Táto terapia je iná ako ostatné a odporúčam všetkým, aby prešli a žili život plný šťastia ako moja rodina. (Jakub)

barvylasky.cz

Vrátila mi klid, koncentraci, rozvahu.

Co mi dala terapie? Vrátila mi klid , koncentraci, rozvahu. Znovu jsem schopná řešit věci důležité a nezabývat se malichernostmi. Zastavit se, podívat se okolo sebe , zasmát se. Každý z nás dělá chyby. Je důležité se z chyb poučit a jít dál s úsměvem a lehkostí. Když Vám k tomu pomůže terapie , tak proč jí nezkusit. (Renata Š.)

barvylasky.cz

Pohoda a klid postupně nahradily stres a smutek.

Ze začátku jsem tomu popravdě moc nevěřila. Nicméně během následujících čtyřech týdnů jsem změnila názor. Začala jsem věci brát s mnohem větším klidem, zbytečně jsem se nestresovala a nad vším jsem se pozastavila a rozumně popřemýšlela. Pohoda a klid postupně nahradily stres a smutek. Je jasné, že tmavé chvíle nezmizí, to nedokáže zařídit nikdo, ale tahle terapie mi pomohla najít pohled, jakým se na ně dívat a jak je řešit.  (Lucka)

barvylasky.cz

Mazec!!! A ten pocit ve mně..

Kdybych někomu vyprávěla, co se ve mně odehrávalo v posledních 14ti dnech….nikdo by mi to nevěřil. Objevilo se několik lidí, někteří mi děkovali a s druhými jsem v kontaktu… Mazec!! A ten pocit ve mně…..nejdřív jsem se absolutně zhroutila….psychicky jsem byla úplně na dně….ale přesto absolutní ŠTĚSTÍ, naplnění…nemohla jsem to unést…tělo mi nefungovalo…. Cítila jsem, že ta energie, to krásno, které ke mně proudí, energie, kterou přijímám, se ve mně hromadí …. Dostalo mě to na kolena a zastavilo mě to… Cítila jsem, že přijímám strašně moc, ale ze mě toho jde mnohem míň a tak se TO ve mně hromadilo …..ŠTĚSTÍ, láska, porozumění, vděk, pokora…musela jsem se zastavit, vlastně mě to zastavilo samo. Zastavila jsem se a učila jsem tu energii, pocity, myšlenky proudit skrze mě. Povedlo se! Díky za cestu, kterou jsi mi ukázal.  (Kateřina Č.)

barvylasky.cz

celkového uspokojení…

Mé pocity: 1. Týden jsem brala jako přípravu a uklidnění mysli. 2. Týden byl pro mě nejtěžší, ve vzpomínkách jsem se vracela k situacím, které mi nebyly příjemné, vyrovnávala jsem sama se sebou a opravdu jsem se snažila v hloubi své duše odpustit. 3 Týden byl příjemný, meditace u hudby, kterou již dobře znám, mi pomohla se zcela uvolnit. 4. Týden už byl jako završení dobře odvedené práce a celkového uspokojení… (Zuzana F.)

barvylasky.cz

Jsem naprosto přesvědčen, že ano.

Pokusím se nějak popsat, jak u mě působila terapie barev. Celkové trvání je asi jasné vzhledem k jednotlivým časovým úsekům potřebných v každém týdnu. Zajímavé je asi to, že na to člověk stejně myslí i během dne při běžných činnostech a donutí to člověka přemýšlet. Při samotné “terapii” jsem se cítil uvolněný a plný očekávání. Vzhledem k mým zkušenostem s “tajemstvím” to pro mě není úplně něco nového ze světa mimo naše fyzično a nemám problém s vírou v to a s přesvědčením zda-li to funguje, nebo ne. Jsem naprosto přesvědčen, že ano. (Karel F.)

barvylasky.cz

Tan simple y sorprendente al mismo tiempo..

Hola, mi hijo fue uno de los niños más traviesos de la historia. Mi madre me habló de esta terapia y no dudé en llamar y me uní a la terapia. Para niños menores de 13 años, se recomienda la terapia para madres o padres. Les dije de nuevo que necesitaba ayuda para mi hijo y él respondió que sí, por eso vendrás a visitarme y ya verás.
Cuatro semanas cambiaron mi vida y a mi hijo, ¿cómo es posible que haya hecho terapia y que mi hijo cambie? Recomiendo encarecidamente a todos… tan simple y sorprendente al mismo tiempo… (Silvia)

barvylasky.cz

za to, jak se mi snažíte pomoci. A za všechno ostatní..

Z terapie barev mám dobrý pocit. První týden bylo těžké se opravdu soustředit. To se později zlepšilo a ke konci už jsem se dokázala plně koncentrovat. Po dobu prvního týdne jsem už mohla pozorovat, že začínám být bezstarostnější, což jsem nikdy moc nedokázala, vždy jsem se kvůli všemu stresovala. A cítila jsem se víc šťastná. I jsem se víc usmívala. Druhý týden, vypadal nejprve složitě. Měla jsem ze začátku pocit, že úplně neznám podstatu toho týdne. V průběhu jsem se dokázala mnohem více soustředit. I když jsem si myslela, že není nic, co bych měla komu odpouštět. Jak jsem nad tím uvažovala, tak jsem zjistila, že jsem se mýlila. Na konci týdne jsem v sobě dokázala najít klid. Měla jsem z toho lepší pocit, jako bych se zbavila něčeho, co mě tížilo. Třetí týden poslechu probíhal ze začátku úplně v pořádku. Na začátku poslechu jsem se usmívala, poté jsem se soustředila a na konci jsem měla stále dobrý pocit.  Čtvrtý týden jsem zase mohla vidět v průběhu týdne, že se dokáži lépe koncentrovat a zklidnit. Ze začátku to pro mě nebylo příliš snadné a trvalo to delší dobu. Na konci jsem se cítila určitě podstatně lépe. A uvědomila jsem si, že jsem Vám za to ani nepoděkovala. I za to, jak se mi snažíte pomoci. A za všechno ostatní.. Takže moc děkuji.  (Daniela Ž.)

barvylasky.cz

Jsem mnohem klidnější….

Terapie super. Mám zaplněnej celej červen kromě jednoho víkendu. Cítím se úžasně. Našla jsem si i sama nějaký další věci a poslala je pryč.  Jsem mnohem klidnější, přestala jsem řešit spoustu věcí, a já ti nějak začínám vnímat, že jsem asi konečně připravena na nový život. (Michaela K. )

Začínají Dávat Větší Smysl…

Díky Terapii Jsem Se Na Spoustu Věcí Naučila Dívat Jinak, Více Si Všímám Okolností Kolem Sebe A Tak Nějak Mi Některé Věci Začínají Dávat Větší Smysl. A I Když Mám Někdy Z Něčeho Špatnou Náladu, Dokážu Se Zase Rychle Dostat Do Pohody A Dobré Nálady. děkuji, (Petra)

 

 

 

barvylasky.cz

Díky terapii jsem našla sama sebe.

Díky terapii jsem objevila skutečný přátele. Moje práce mi zabrala vždy spoustu času a neuměla jsem vypnout a dát si čas pro sebe. Díky terapii jsem našla sama sebe první až čtvrtý týden mi pomohli udělat si pořádek nejen v sobě, ale mojí přátelé se nějak pročistili a mám uz jen ty co mi pomohou . Děkuji (Eva )

 

Es ist eine Komplettlösung für alle meine

Hallo, mein bester Freund aus Leipzig hat mich empfohlen. Ich habe lange auf eine solche Therapie gewartet. Es ist eine Komplettlösung für alle meine Probleme und Ängste. Ich habe jeden einzelnen Tag mit dir genossen und mich selbst gefunden. Ich empfehle jedem, diese Therapie zu durchlaufen, und ich bin mir sicher, dass Sie erstaunt sein werden. Emilia